Kuchař / kuchař junior (Německo) Německo

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

63000 - 73000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

H05547-5537

Zařazeno na pozici:

Kuchař/Kuchařka Německo

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SOU/SŠ, alespoň kratší praxe v oboru, výhodou jsou zkušenosti v restauračním provozu z Německa či Rakouska, alespoň částečná znalost NJ (A2 - základní němčina do kuchyně), pracovitost, zodpovědnost;
Vlastní auto velkou výhodou, penzion je v přírodě se špatným dopravním spojením.

Náplň práce

• příprava a úprava pokrmů
• jednoduchá kuchyně
• samostatná práce (o víkendech vypomáhá další kuchařka)

Nabízíme

• dlouhodobé zaměstnání v menším pensionu/chatě v přírodě u St. Johann u Stuttgartu
• plat 2.500 Euro brutto/měsíc nástup (plus tips)
• pracovní doba 5 dní/40 hodin/týden
• ubytování zdarma v pensionu (později by se našlo samostatné ubytování)
• stravování v místě za symbolické ceny
• nástup možný ihned/dohodou (na dobu jednoho roku nebo dobu neurčitou)

Kuchaře juniora (á la carte kuchyně) hledáme také pro hotel u jezera Chiamsee:
• plat 2.400 až 2.900 EUR brutto
• náklady na ubytování 80 EUR měsíčně (ubytování zdarma – úhrada pouze daně za ubytování)

Kuchaře juniora hledáme také pro menší restauraci blízko Norimberku
• plat 2.500 EUR brutto, po zkušební době a zapracovaní růst platu
• ubytování - samostatný byt cca 300 EUR měsíčně
• hrazené cestovní náklady

Poznámka

V případě vážného zájmu zašlete prosím svůj životopis.

Kontaktní osoba:
Lucie Lhotáková
Mobil: 605 313 649